O CIME Bau

Společnost CIME-bau, s.r.o., je dceřinou společností firmy CIME, s.r.o.

Naše provozovna se nachází ve Zlíně, soustředíme se tedy hlavně na oblast jihovýchodní Moravy. Jak již z názvu vyplývá, nejsme typická zemědělská společnost. Jsme nadšenci do stavební a betonářské techniky. Naše portfolio je široké a to nejen v oblasti stavební techniky. Na českém trhu zastupujeme značky CIFA, Hyundai, Merlo, Lindner, SweepEx, Ferri, MX, AJCE Europe, V.T.N. Europe, Goldoni, Walker, Billy Goat, Green Technik, Sly, Ideal a Caeb. Značku CIFA zastupujeme nejen na českém trhu, ale působíme i na Slovensku.

Nabízíme kompletní péči jakou je předprodejní, záruční i pozáruční servis, disponujeme skladem náhradních dílů, poskytujeme technické poradenství, zajišťujeme financování. Snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků.

Naše weby

Baterie a akumulátory – informace pro uživatele dle § 13 zákona 542/2020 Sb. o odpadech:

 a)   Aktuální seznam míst zpětného odběru baterií a akumulátorů:

       http://www.kovopb.cz/vykup-olovenych-odpadu/zpetny-odber-autobaterii/

 b)   Možné negativní účinky – použité baterie a akumulátory nesprávně vyhazované s běžným odpadem, mohou vážně narušit   životní prostředí. Po čase se z nich uvolňují škodlivé látky (zejména těžké kovy), které mohou znečistit půdu nebo podzemn a povrchové vody. Těžké kovy obsažené v bateriích mají prokazatelně škodlivý vliv na lidské zdraví.

 c)    Význam grafického symbolu uvedeného na bateriích a akumulátorech:

Výrobek nepatří do komunálního odpadu!

Po skončení životnosti jej recyklujte v souladu se zásadami ochrany životního prostředí

Pokud je navíc vyznačen pod tímto obrázkem symbol Pb, Cd Nebo Hg, znamená to, že tyto baterie obsahují zvláštní nebezpečné prvky olovo, kadmium a rtuť.

  • C:\fakepath\odpad popelnice 3
  • nakládání s odpadem
Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.