Dvojnásobná možnost využití během roku díky vývodovému hnacímu hřídeli a závěsu

Turbofarmer - zvýšená všestrannost díky vývodovému hřídeli

Dvojnásobná možnost využití během roku díky vývodovému hnacímu hřídeli a závěsu

Pro dosažení všestrannosti a výnosnosti strojů nabízí společnost Merlo u všech verzí nakladačů zadní vývodový hřídel a závěs.

Turbofarmery představují mnohostranně využitelné stroje vhodné pro manipulaci s materiálem, tažení, míchání krmiva a jeho distribuci v jednom. Díky unikátnímu technologickému řešení jsou schopny přenést na zadní vývodový hřídel 90 % výkonu motoru.

Tažný závěs, brzdový systém pro přívěs, vývodový hřídel a zadní hydraulický okruh představují základní atributy, díky nimž je možné tyto stroje použít též v rámci rostlinné výroby např. pro rozmetadla či zapravovače tekutého hnojiva. Na základní vývodový hřídel lze připojit zavlažovací čerpadla, lisy na balíky, postřikovače nebo shrnovače - obraceče. Přes spodní závěs mohou být připojeny cisterny a závěsy. Zadní přídavné hydraulické vývody jsou vhodné pro stroje vybavené hydraulickými válci a lze jimi např. nastavovat lištu žacích strojů.

Turbofarmer vybavený zadním vývodovým hřídelem, horním / dolním závěsem a brzdovým systémem pro přívěs výrazně rozšiřuje možnost svého využití. Stává se z něj opravdový moderní, zemědělský, univerzální a úsporný stroj, zdvojnásobuje se možnost jeho využití během roku a zároveň se krátí na polovinu čas potřebný k navrácení původní investice. To vševe prospěch ziskovosti Vaší firmy.

  • Otáčky vývodového hřídele jsou nezávislé na otáčkách motoru. Jsou udržovány na stejné hladině, čímž je dosaženo maximálního výkonu připojeného příslušenství. Stroj se přitom může pohybovat jakoukoli rychlostí od 0 do 40 km/h.
  • Vývodový hřídel: nejmodernější provedení, špičková funkčnost.
  • Sepnutí PTO: plynulý a postupný náběh otáček.
  • Výkon PTO: přenáší 90 % výkonu motoru. Vysoký výkon.
  • Otáčky PTO: 540/1000 ot/min, vyměnitelný vývod hřídele, 6 nebo 21 drážek, traktorové standardy.
  • Tažné závěsy: vlečení přívěsů až do 20 tun. Větší výkonnost.
  • Vzduchový brzdový systém přívěsu.
  • Zadní přídavné hydraulické vývody: vybaveny rychlospojkami - maximální efektivita a všestrannost.
  • Dvojnásobná možnost využití během roku díky vývodovému hnacímu hřídeli a závěsu
Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.